Miejsce pełne czarów i magii

Wesele i spotkanie weselne

Są twarze, których się nigdy nie zapomina. Są słowa, które raz wypowiedziane mają moc na całe życie. Są też chwile, które wspomina się zawsze. Może zapomnisz jak mamy na imię, może zatrzesz w pamięci szczegóły. Jednego jesteśmy pewni – to co tu przeżyjesz, będzie pełne radosnych wspomnień.

Organizujemy wyjątkowe wesela i kameralne przyjęcia weselne, z których każde planujemy bardzo indywidualnie. Podchodzimy do tego poważnie. Wiemy, że tak jak pierwszy raz zakochać się można tylko raz, tak i Wasz wspólny dzień się już nie powtórzy.


Komunia Święta

Gwar, spotkania po latach, miłe rozmowy i niezapomniany smak. Przyjęcia komunijne są okazją do rodzinnych spotkań i międzypokoleniowych opowieści. Tak rzadki moment nie zdarza się często, trzeba go więc przeżyć w wyjątkowy sposób. Zaplanować go, by goście tak bliscy – a czasem tak różni – poczuli się jak u siebie.


Chrzest

Z radości do łez, z płaczu do śmiechu. O tym jak zaskakujące potrafi być dziecko wie chyba każdy rodzic. Podczas spotkań rodzinnych z okazji Chrztu Św. staramy się przewidzieć to najbardziej nieprzewidywalne. Pamiętając o najmłodszych, ale i tych nieco starszych, którzy mają bardziej wyszukane gusta. W „Rustykalnej” Dzień Chrztu Św. będzie radosnym i smacznym przeżyciem dla każdego.


Spotkanie biznesowe

Są kraje, w których negocjacje biznesowe porównuje się do strategii wojennej. Jednak z pustym żołądkiem polec można przy pierwszym starciu. Dlatego zapraszamy przedsiębiorców na wszelkie spotkania biznesowe. Kameralne wnętrza, przychylna obsługa, a także wyśmienita kuchnia będą gwarancją sukcesu.


Impreza firmowa

Niektórzy sądzą, że „życie zaczyna się po 17:00”. W istocie, każdy zasługuje na odrobinę relaksu. Organizujemy zebrania firmowe, kolacje pracownicze czy szalone potańcówki dla pracowników firm. Naprawdę wyluzować się można tylko wśród „swoich”, dbamy więc o to by zabawa odbywała się w dyskretnej atmosferze.

Dołącz do naszego newslettera!

Tak jak Ty nie znosimy spamu. Twój adres e-mail nie będzie przekazywany żadnym firmom trzecim.
Będziemy informować Cię tylko o imprezach organizowanych przez Restaurację Rustykalną.